Yemekhane Masası

Şirketimizin uzun yıllardır imalatını yaptığı yemekhane masası ile yurt içi ve yurt dışında toptan satış yapmaktadır. Üretimini yaptığımız modern ve sağlam yemekhane masaları ile müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla imal etmektedir. Geniş üretim parkurumuz ve tecrübeli ekibimiz ile aradığınız yemekhane masası ve sandalyesi için en doğru adres.


Yemekhane Masası Modelleri

Yemekhane Masası

Yemekhane masası birçok kişinin aynı anda ve belli bir düzen içersinde yemek yemesi için tasarlanmış olması gereken gerek parça parça birleştirilip gerekse belli bölümlerden oluşabilen masalardır. Bu masaların kullanıldığı alanlar yemekhaneler olduğundan dolayı yemeklerin dağıtımında veya hareket alanlarının düşünülerek tasarlanmış olmaları dikkate alınması gereken bir detaydır. Aslına bakılırsa çoğu zaman tek bir parça halinde düşünülen yemekhane masası gerek duyulduğunda parçalara ayrılabilen bir tasarıma da sahip olabilmektedir. Yemek yenmesi üzerin tasarlandıkları için bütün sağlık bilgisi kurallarına uyumlu olmaları ve imalatında hiçbir kimyasal maddenin kullanılmaması son derece ehemmiyetli bir mevzudur.

Yemekhane masası kullanılacağı alanın büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre de özel şekillerde imal edilebilir. Önemli olan kullanılma amacıdır ki gerisini zaten uzman firmalar halletmektedir.

Yemekhane Masası

Tüm yemekhane masası ve yemekhane sandalyelerimiz 1. kalite olarak imal edilmekte olup garatili ürünlerdir. Şirketimiz birçok farklı yemekhane masası modeli imal etmekte olup başlıca ürünümüz werzalit yemekhane masası modelimizdir. Bunun yanı sıra laminant yemekhane masası, plastik yemekhane masası ve özel tasarım yemekhane masaları imal etmekte olup geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermekteyiz. Aradığınız yemekhane masası modeline rahatlıkla ulaşabileceğiniz Yalçınkaya Çelik Eşya sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendini yenilemeye devam etmektedir.

Yemekhane Masa Sandalye Fiyatları

Birçok modelde yemekhane masası imalatı yapan Yalçınkaya sektörün önce gelen kuruluşlarından birisidir. Kaliteli sağlam ve uzun ömürlü yemekhane masa ve sandalye imalatı ile gere yurt içinde gerekse yurt dışında birçok kurum ve kuruluş ile çalışmaktadır. Yemekhane masası fiyatları belirlenirken kullanılan profil ve tabla öncelikle baz alınır bununla birlikte işçilik en büyük etkendir. Yalçınkaya Masa Sandalye kalite ve estetiği bir arada sunan bununla birlikte ekonomik fiyatları ile müşterilerinin başlıca tercihi olan ender bir kuruluştur.