Sandalye

Şirketimiz imalatını yaptığı sandalye ve masa modelleri ile gerek yurt içi gerekse yurt dışına toptan satış yapmaktadır. Geniş ürün portföyümüz ile birçok farklı sandalye modelini imal eden şirketimiz modern ürünleri ile dikkat çekmedir.

Okul Sırası Fiyatları

Yalçınkaya Çelik Eşya olarak okul sırası fiyatları konusunda gerek kaliteli malzeme ile optimum fiyatlar sunmaktayız. Amacımız en ucuz fiyatı sunmak değil en kullanışlı ürünü üretmek ve bunu en iyi fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktır. Kullandığımız 1. sınıf metal profil ve werzalit ile müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri ürünleri sağlamaktayız. Sektörmüzde geniş bir fiyat makası olduğundan dolayı ürünleri okul sıraları arasındada büyük farklılık bulunmaktadır. Kalite ve sağlamlık esaslı üretim presnsibimizden taviz vermeden sadece yurt içi ve olmamakla birlikte birçok ülkeye ihracat yapmakta ve her yıl ihracat yaptığımız ülkeleri arttırmaktayız.

Okul Sırası Modelleri

Birçok farklı eğitim kurumuna özel olarak imal edilebilen okul sıraları farklı model ve renklerde üretilmektdir. Özellikle son yıllarda özel eğitim kurumlarının ve devlet okullarının yoğun olarak talep ettikleri werzalit okul sıraları sağlam ve modern görüntüleri ile bulundukları ortama değer katmaktadırlar. Yalçınkaya eğitim mobilyaları ile kısa sürede sahip olduğumuz marka değeri ve kaliteli ürün portföyü ile sektörde tercih edilir bir konumda bulunmaktayız. Kaliteli sağlam ve özel üretim anlayışımız ile yurt içi ve yurt dışı gerek bayi ağı gerekse projelerndirme konusunda sağlam adımlarla ilerlemekte olan kurumumuz önümüzdeki yıllarda adını daha fazla duyurmayı hedeflemektedir.


Sandalye Modelleri