Kurumsal | Yalçınkaya

YALÇINKAYA - 1990

Yalçınkaya Çelik Eşya 1990 yılından beri metal sandalye, ofis mobilyası, okul sırası ve eğitim araçları imalatı yapan bir aile şirketidir. gün geçtikçe ürün portföyünü genişleten YALÇINKAYA verzalit masa sandalye ve rattan bahçe mobilya ürünlerininde imalat ve perakende satışına başlamıştır.

Artan talep karşısında üretim kapasitesini arttırıp yeni fabrikasına taşınan üretim hızı ile teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve sağlam ürünler sunmaya devam etmektedir. Okul sırası ve eğitim araçları hakkında bilmediklerinizi tecrübeli imalat sorumlularımız dan öğrenebilir ve okul sırası tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenebilirsiniz.

İhracat Yaptığımız Ülkeler Irak, Suriyei, Katar, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Ermenistan, Gürcüstan, Libya, Makedonya, Kosova, Kıbrıs, Kırgızıstan, Sudan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Rusya firmamızın ihracat yaptığı ülkeler arasında yer almaktadır.

Okul Sırası İmalatı Okul Sırası imalatını uzun yıllardır sürdüren Yalçınkaya Çelik Eşya birkaç yıldır sektörde kendi marka ve kendi ürünleri ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Gelişmiş üretim parkuru ve tecrübesi ile garantili ve uzun ömürlü ürünler imal etmektedir.

Okul Sırası Modelleri Günümüzde okul sırası dendiğinde akla sadece bir model gelmemektedir. Gelişen tasarım kalitesi ve müşteri taleplerine bağlı olarak her yıl yeni modeller ortaya çıkmaktadır.

Okul Sırası Fiyatları Değişen modeller ile birlikte okul sırası fiyatları değişkenlik gösterir. Müşteri için belirleyici olan en önemli etken ürün sağlamlığı ve malzeme kalitesidir.